Pneu SKLADNÍK

Profesionální systém pro správu uskladněných pneumatik

 • USKLADNĚNÍ PNEU

  Kompletní správa a naprostý přehlet uskladněných kol

 • DATABÁZE OSOB A FIREM

  Jednoduché zadávání a správa zákazníků

 • VYHLEDÁVÁNÍ DLE SPZ

  Okamžité dohledání uložených sad podle SPZ

 • TISK DOKLADŮ

  Vytisknutí dokladu o uložených sadách pro zákazníka

 • FLEET EXPORT

  Automatické vygenerování sestav uložených kol pro FLEET

 • FILTROVÁNÍ

  Můžete vybírat pneu do určité hloubky vzorku

Pneu SKLADNÍK - uživatelé

Chára pneu – Praha, Kladno, Plzeň,…, Autodrát – Kladno, Luděk Kouřil – Nové Syrovice, TASY – Mokrá u Brna,… všichni uživatelé Pneuservis SQL (je v něm obsažen v mnohem výkonnější podobě)


Aplikace je vytvořena na základě zkušeností se skladováním stovek až tisícovek sad ročně a potřebou co nejjednodušeji a zároveň nejpřesněji podchytit všechny potřebné údaje pro další potřeby. Lze zde hledat sady podle SPZ, filtrovat jednotlivé firmy, vybírat pneu do určité hloubky vzorku, letní nebo zimní, s diskem, či bez,...

Vše je podchyceno dokladem, který má jednak zákazník a jednak vy. V případě jakékoli škody (krádež, požár, povodeň,...)tak lze vyčíslit hodnotu zboží.

Na základě těchto informací můžete již například v létě oslovit své zákazníky s uloženými pneumatikami pod 3 mm s nabídkou zimních pneu....

Instalace je zpravidla prováděna přes vzdálenou plochu pomocí volně dostupného programu TeamViewer,  a vždy našim IT pracovníkem.

Jediné co pro to musíte udělat, je stáhnout a nainstalovat TeamViewer. V domluvený čas TeamVeawer otevřít, zdělit nám Vaše ID a heslo.

Díky tomu se na Vaše zařízení připojíme a zahájíme instalaci.

TeamViewer ke stažení ZDE

 

V nutných případech lze domluvit instalaci a nastavení systému přímo u Vás na provozovně. Tento výjezd je pak účtován zvlášť, dle vzdálenosti a náročnosti práce.

Demo verze programu ke stažení ZDE

 

Po stáhnutí demoverze na váš počítač (kamkoliv), je třeba ji spustit jako běžnou aplikaci. Poté budete provedeni krok za krokem celou instalací. Instalujte jako demo! Po jejím dokončení se vám objeví na ploše ikona programu, potřebná ke snadnému spuštění.

Po spuštění programu se v horním pravém rohu přihlašte pod uživatelským jménem a heslem.
Jméno: Demo
Heslo: Barum123

Důležité upozornění!

Demo aplikace běží výrazně pomaleji,  protože pracuje s daty na našem vzdáleném internetovém serveru v Praze. V případě lokální instalace je aplikace samozřejmě nesrovnatelně rychlejší.

MŮJ SERVIS app

Mobilní aplikace pro online rezervaci služeb ve vašem autoservisu